Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335C2D2R1WB01J
GQM0335C2D2R1WB01J
GQM0335C2D2R1WB01J Murata Electronics
GQM0335C2D2R1WB01_01A-3151178.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.1pF 200VDC 0.05pF 0201 C0G
Написати відгук