Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335C2D2R2BB01D
GQM0335C2D2R2BB01D
GQM0335C2D2R2BB01D Murata Electronics
GQM0335C2D2R2BB01_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2pF 200VDC 10% 0201 C0G
на замовлення 14785 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук