Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335C2D5R8DB01D
GQM0335C2D5R8DB01D Murata Electronics
GQM0335C2D5R8DB01_01A-3151353.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 5.8pF 200VDC 0.5pF 0201 C0G
Написати відгук