Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335C2D6R4BB01D
GQM0335C2D6R4BB01D
GQM0335C2D6R4BB01D Murata Electronics
GQM0335C2D6R4BB01_01A-3151606.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.4pF 200VDC 10% 0201 C0G
Написати відгук