Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335C2D6R4BB01J
GQM0335C2D6R4BB01J
GQM0335C2D6R4BB01J Murata Electronics
GQM0335C2D6R4BB01_01A-3151606.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.4pF 200VDC 10% 0201 C0G
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук