Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335C2D6R4CB01J
GQM0335C2D6R4CB01J
GQM0335C2D6R4CB01J Murata Electronics
GQM0335C2D6R4CB01_01A-3151082.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.4pF 200VDC 20% 0201 C0G
Написати відгук