Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335C2D6R4DB01J
GQM0335C2D6R4DB01J
GQM0335C2D6R4DB01J Murata Electronics
GQM0335C2D6R4DB01_01A-3150969.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.4pF 200VDC 0.5pF 0201 C0G
Написати відгук