Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335C2D6R8DB01J
GQM0335C2D6R8DB01J Murata Electronics
GQM0335C2D6R8DB01_01A-3151222.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.8pF 200VDC 0.5pF 0201 C0G
Написати відгук