Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335C2D8R2WB01J
GQM0335C2D8R2WB01J
GQM0335C2D8R2WB01J Murata Electronics
GQM0335C2D8R2WB01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 8.2pF 200VDC 0.05pF 0201 C0G
Написати відгук