Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335C2D8R3CB01J
GQM0335C2D8R3CB01J
GQM0335C2D8R3CB01J Murata Electronics
GQM0335C2D8R3CB01_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 8.3pF 200VDC 20% 0201 C0G
Написати відгук