Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335C2D8R3DB01J
GQM0335C2D8R3DB01J
GQM0335C2D8R3DB01J Murata Electronics
GQM0335C2D8R3DB01_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 8.3pF 200VDC 0.5pF 0201 C0G
Написати відгук