Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335G2D2R1WB01D
GQM0335G2D2R1WB01D
GQM0335G2D2R1WB01D Murata Electronics
GQM0335G2D2R1WB01_01A-3151640.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.1pF 200VDC 0.05pF 0201 X8G
Написати відгук