Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335G2D6R4CB01D
GQM0335G2D6R4CB01D
GQM0335G2D6R4CB01D Murata Electronics
GQM0335G2D6R4CB01_01A-3151393.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.4pF 200VDC 20% 0201 X8G
Написати відгук