Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335G2D6R4DB01J
GQM0335G2D6R4DB01J
GQM0335G2D6R4DB01J Murata Electronics
GQM0335G2D6R4DB01_01A-3151749.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.4pF 200VDC 0.5pF 0201 X8G
Написати відгук