Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335G2D7R8DB01J
GQM0335G2D7R8DB01J Murata Electronics
GQM0335G2D7R8DB01_01A-3151592.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 7.8pF 200VDC 0.5pF 0201 X8G
Написати відгук