Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335G2D8R2WB01D
GQM0335G2D8R2WB01D
GQM0335G2D8R2WB01D Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 8.2pF 200VDC 0.05pF 0201 X8G
Написати відгук