Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335G2D8R3BB01J
GQM0335G2D8R3BB01J
GQM0335G2D8R3BB01J Murata Electronics
GQM0335G2D8R3BB01_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 8.3pF 200VDC 10% 0201 X8G
Написати відгук