Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335G2D8R8DB01D
GQM0335G2D8R8DB01D Murata Electronics
GQM0335G2D8R8DB01_01A-3151730.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 8.8pF 200VDC 0.5pF 0201 X8G
Написати відгук