Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D200FB01J
GQM1555C2D200FB01J
GQM1555C2D200FB01J Murata Electronics
GQM1555C2D200FB01_01A-3151824.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 20 pF 200 VDC 1% 0402 C0G (NP0)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук