Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D200GB01J
GQM1555C2D200GB01J
GQM1555C2D200GB01J Murata Electronics
GQM1555C2D200GB01_01A-3151535.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 20 pF 200 VDC 2% 0402 C0G (NP0)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук