Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D2R1WB01J
GQM1555C2D2R1WB01J
GQM1555C2D2R1WB01J Murata Electronics
GQM1555C2D2R1WB01_01A-3151604.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.1 pF 200 VDC 0.05 pF 0402 C0G (NP0)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук