Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D3R8BB01J
GQM1555C2D3R8BB01J
GQM1555C2D3R8BB01J Murata Electronics
GQM1555C2D3R8BB01_01A-3151997.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.8 pF 200 VDC 0.1 pF 0402 C0G (NP0)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук