Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D5R8CB01J
GQM1555C2D5R8CB01J
GQM1555C2D5R8CB01J Murata Electronics
GQM1555C2D5R8CB01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 5.8 pF 200 VDC 0.25 pF 0402 C0G (NP0)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук