Продукція > MURATA ELECTRONICS > GR432E7U2J123JWC1K
GR432E7U2J123JWC1K Murata Electronics
GR432E7U2J123JWC1_00B-3155337.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 12nF; 630V; U2J; ±5%; SMD; 1210; 330mm, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 630V, Operating temperature: -55...125°C, Dielectric: U2J, Kind of capacitor: MLCC, Roll diameter max.: 330mm, Type of capacitor: ceramic, Manufacturer series: GR4, Capacitance: 12nF.
Інші пропозиції GR432E7U2J123JWC1K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GR432E7U2J123JWC1K GR432E7U2J123JWC1K Виробник : MURATA Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 12nF; 630V; U2J; ±5%; SMD; 1210; 330mm
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 630V
Operating temperature: -55...125°C
Dielectric: U2J
Kind of capacitor: MLCC
Roll diameter max.: 330mm
Type of capacitor: ceramic
Manufacturer series: GR4
Capacitance: 12nF