Продукція > GOODRAM INDUSTRIAL > GR4A32G320D8C-SBWE
GR4A32G320D8C-SBWE
GR4A32G320D8C-SBWE GOODRAM INDUSTRIAL
GOODRAM_INDUSTRIAL_DRAM.pdf
Виробник: GOODRAM INDUSTRIAL
Category: Memory Modules
Description: DRAM memory; DDR4 SODIMM ECC; 3200MHz; 1.2VDC; industrial; 2Gx8
Clock frequency: 3.2GHz
Memory: 32GB DRAM
Kind of memory: DDR4 SODIMM ECC
Supply voltage: 1.2V DC
Operating temperature: 0...85°C
Type of PC accessories: DRAM memory
Version: industrial
Memory organisation: 2Gx8
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Memory Modules, Description: DRAM memory; DDR4 SODIMM ECC; 3200MHz; 1.2VDC; industrial; 2Gx8, Clock frequency: 3.2GHz, Memory: 32GB DRAM, Kind of memory: DDR4 SODIMM ECC, Supply voltage: 1.2V DC, Operating temperature: 0...85°C, Type of PC accessories: DRAM memory, Version: industrial, Memory organisation: 2Gx8.