GR4D32G320D8C
GR4D32G320D8C GOODRAM INDUSTRIAL
Category: Memory Modules
Description: DRAM memory; DDR4 DIMM; 3200MHz; 1.2VDC; industrial; 2Gx8; 0÷85°C
Operating temperature: 0...85°C
Supply voltage: 1.2V DC
Clock frequency: 3.2GHz
Memory organisation: 2Gx8
Memory: 32GB DRAM
Kind of memory: DDR4 DIMM
Type of PC accessories: DRAM memory
Version: industrial
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Memory Modules, Description: DRAM memory; DDR4 DIMM; 3200MHz; 1.2VDC; industrial; 2Gx8; 0÷85°C, Operating temperature: 0...85°C, Supply voltage: 1.2V DC, Clock frequency: 3.2GHz, Memory organisation: 2Gx8, Memory: 32GB DRAM, Kind of memory: DDR4 DIMM, Type of PC accessories: DRAM memory, Version: industrial.