Продукція > GOODRAM INDUSTRIAL > GR4S32G320D8C-SBWE
GR4S32G320D8C-SBWE
GR4S32G320D8C-SBWE GOODRAM INDUSTRIAL
Category: Memory Modules
Description: DRAM memory; DDR4 SODIMM; 3200MHz; 1.2VDC; industrial; 2Gx8
Clock frequency: 3.2GHz
Memory: 32GB DRAM
Kind of memory: DDR4 SODIMM
Supply voltage: 1.2V DC
Operating temperature: 0...85°C
Memory organisation: 2Gx8
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Memory Modules, Description: DRAM memory; DDR4 SODIMM; 3200MHz; 1.2VDC; industrial; 2Gx8, Clock frequency: 3.2GHz, Memory: 32GB DRAM, Kind of memory: DDR4 SODIMM, Supply voltage: 1.2V DC, Operating temperature: 0...85°C, Type of PC accessories: DRAM memory, Version: industrial, Memory organisation: 2Gx8.