GR4S32G320D8C
GR4S32G320D8C GOODRAM INDUSTRIAL
Category: Memory Modules
Description: DRAM memory; DDR4 SODIMM; 3200MHz; 1.2VDC; industrial; 2Gx8
Memory: 32GB DRAM
Clock frequency: 3.2GHz
Supply voltage: 1.2V DC
Kind of memory: DDR4 SODIMM
Memory organisation: 2Gx8
Operating temperature: 0...85°C
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Memory Modules, Description: DRAM memory; DDR4 SODIMM; 3200MHz; 1.2VDC; industrial; 2Gx8, Memory: 32GB DRAM, Clock frequency: 3.2GHz, Supply voltage: 1.2V DC, Kind of memory: DDR4 SODIMM, Type of PC accessories: DRAM memory, Version: industrial, Memory organisation: 2Gx8, Operating temperature: 0...85°C.