Продукція > VISHAY > GRC00AA1011CTNL
GRC00AA1011CTNL
GRC00AA1011CTNL VISHAY
GRC.pdf
Виробник: VISHAY
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 16VDC; Pitch: 2mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 16V DC
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Service life: 2000h
Terminal pitch: 2mm
Dimensions: 5x11mm
на замовлення 480 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 16VDC; Pitch: 2mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 16V DC, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Service life: 2000h, Terminal pitch: 2mm, Dimensions: 5x11mm.