Продукція > VISHAY > GRC00AA2201HTFL
GRC00AA2201HTFL
GRC00AA2201HTFL VISHAY
GRC.pdf
Виробник: VISHAY
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 50VDC; ±20%; 2000h; -40÷105°C
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Dimensions: 5x11mm
Manufacturer series: GRC
на замовлення 110 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 50VDC; ±20%; 2000h; -40÷105°C, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Dimensions: 5x11mm, Manufacturer series: GRC.