Продукція > VISHAY > GRC00BA1011VTNL
GRC00BA1011VTNL
GRC00BA1011VTNL VISHAY
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 35VDC; Pitch: 2.5mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 35V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Terminal pitch: 2.5mm
Dimensions: 6.3x11mm
на замовлення 1410 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 35VDC; Pitch: 2.5mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 35V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Terminal pitch: 2.5mm, Dimensions: 6.3x11mm.