Продукція > VISHAY > GRC00DD3311HTNL
GRC00DD3311HTNL
GRC00DD3311HTNL VISHAY
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 50VDC; Pitch: 5mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Terminal pitch: 5mm
Dimensions: 10x16mm
на замовлення 519 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 50VDC; Pitch: 5mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Terminal pitch: 5mm, Dimensions: 10x16mm.