Продукція > VISHAY > GRC00DE1012ATNL
GRC00DE1012ATNL
GRC00DE1012ATNL VISHAY
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 100VDC; ±20%; 2000h; -40÷105°C
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 100V DC
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Dimensions: 10x20mm
Service life: 2000h
на замовлення 1230 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 100VDC; ±20%; 2000h; -40÷105°C, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 100V DC, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Dimensions: 10x20mm, Service life: 2000h.