Продукція > VISHAY > GRC00DE1021ETNL
GRC00DE1021ETNL
GRC00DE1021ETNL VISHAY
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 25VDC; Pitch: 5mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 25V DC
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Dimensions: 10x20mm
на замовлення 234 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 25VDC; Pitch: 5mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 25V DC, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Dimensions: 10x20mm.