Продукція > VISHAY > GRC00JS4721E00L
GRC00JS4721E00L
GRC00JS4721E00L VISHAY
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 4700uF; 25VDC; ±20%; 2000h; -40÷105°C
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 4.7mF
Operating voltage: 25V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Dimensions: 16x31.5mm
на замовлення 438 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 4700uF; 25VDC; ±20%; 2000h; -40÷105°C, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 4.7mF, Operating voltage: 25V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Dimensions: 16x31.5mm.