Продукція > VISHAY > GRC00PB1011HTFL
GRC00PB1011HTFL
GRC00PB1011HTFL VISHAY
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 50VDC; Pitch: 3.5mm; ±20%; GRC
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Dimensions: 8x11.5mm
Terminal pitch: 3.5mm
Manufacturer series: GRC
на замовлення 220 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 50VDC; Pitch: 3.5mm; ±20%; GRC, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Dimensions: 8x11.5mm, Terminal pitch: 3.5mm, Manufacturer series: GRC.