Продукція > VISHAY > GRC00PB2211VTFL
GRC00PB2211VTFL
GRC00PB2211VTFL VISHAY
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 35VDC; ±20%; 2000h; -40÷105°C
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 35V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Dimensions: 8x11.5mm
на замовлення 940 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 35VDC; ±20%; 2000h; -40÷105°C, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 35V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Dimensions: 8x11.5mm.