Продукція > VISHAY > GRC00PB3311CTFL
GRC00PB3311CTFL
GRC00PB3311CTFL VISHAY
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 16VDC; ±20%; 2000h; -40÷105°C
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 16V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: GRC
Dimensions: 8x11.5mm
на замовлення 740 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 16VDC; ±20%; 2000h; -40÷105°C, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 16V DC, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: GRC, Dimensions: 8x11.5mm.