Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ033R60J105ME11D
GRJ033R60J105ME11D
GRJ033R60J105ME11D Murata Electronics
GRJ033R60J105ME11_02A-3154957.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1 uF 6.3 VDC 20% 0201 X5R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук