Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ188R72A223ME11D
GRJ188R72A223ME11D
GRJ188R72A223ME11D Murata Electronics
GRJ188R72A223ME11_02A-3155161.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022 uF 100 VDC 20% 0603 X7R
Написати відгук