Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ31CC71E106ME11L
GRJ31CC71E106ME11L
GRJ31CC71E106ME11L Murata Electronics
GRJ31CC71E106ME11_02A-3155130.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 uF 25 VDC 20% 1206 X7S
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук