Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ31CC71H475KE11K
GRJ31CC71H475KE11K
GRJ31CC71H475KE11K Murata Electronics
GRJ31CC71H475KE11_02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7 uF 50 VDC 10% 1206 X7S
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук