Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ31MR72A224ME01K
GRJ31MR72A224ME01K
GRJ31MR72A224ME01K Murata Electronics
GRJ31MR72A224ME01_02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.22 uF 100 VDC 20% 1206 X7R
Написати відгук