Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ32EC71H106KE11K
GRJ32EC71H106KE11K
GRJ32EC71H106KE11K Murata Electronics
GRJ32EC71H106KE11_02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 uF 50 VDC 10% 1210 X7S
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук