Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ32EC71H106ME11L
GRJ32EC71H106ME11L
GRJ32EC71H106ME11L Murata Electronics
GRJ32EC71H106ME11_02A-3155023.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 uF 50 VDC 20% 1210 X7S
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук