Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ32ER71C226ME11K
GRJ32ER71C226ME11K
GRJ32ER71C226ME11K Murata Electronics
GRJ32ER71C226ME11_02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22 uF 16 VDC 20% 1210 X7R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук