Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ32ER71H106KE11K
GRJ32ER71H106KE11K
GRJ32ER71H106KE11K Murata Electronics
GRJ32ER71H106KE11_02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 uF 50 VDC 10% 1210 X7R
на замовлення 7603 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук