Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1C1R2WE11L
GRM0115C1C1R2WE11L
GRM0115C1C1R2WE11L Murata Electronics
GRM0115C1C1R2WE11-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.2 pF 16 VDC 0.05 pF 008004 C0G (NP0)
Написати відгук