Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1C200GE01L
GRM0115C1C200GE01L
GRM0115C1C200GE01L Murata Electronics
GRM0115C1C200GE01_01A-1978115.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 20 pF 16 VDC 2% 008004 C0G (NP0)
Написати відгук