Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1C200JE01L
GRM0115C1C200JE01L
GRM0115C1C200JE01L Murata Electronics
GRM0115C1C200JE01_01A-1977994.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 20 pF 16 VDC 5% 008004 C0G (NP0)
Написати відгук